NPK'LI Kaplama Gübre

org_terrain_garanti

Leonardit Kaynaklı Organomineral Gübre

Yüksek besin içeriği, organik madde, mineral madde içeriği, Hümik+Fülvik asit içeriği ile bitki üretiminde güvenle kullanılabilecek etkili, organomineral, kaplama ve yavaş salınımlı bir gübredir.

Açık alan tarla ve bahçe bitkilerinde taban gübresi olarak kullanıldığında bitkilerin çimlenme, kök gelişimi, kardeşlenme ve çiçeklenmesinde çok etkili olup, organik madde ve Hümik+Fülvik içeriği ile de ayrı uygulamalar yapmadan Hümik+Fülvik asit ve organik maddeden beklenen tüm faydaların birlikte karşılanabileceği bir ürün olarak planlanmış ve kullanıma sunulmuştur.

İçeriğindeki Çinko ve Bakır, Hümik Asitle şelatlanmış olup; Çinko ve Bakırdan faydalanılması tüm üretim sezonu boyunca devam etmektedir.

Yüksek Hümik+Fülvik Asit sayesinde makro besin elementlerinin de toprakta kleytlenmesi sayesinde alınabilirliği ve etki süresi azami seviyelerdedir.

Meyve üretiminde de yukarıda bahsedilen özelliklerinden dolayı, etkili ve uzun süreli bir yararlılık söz konusu olup; fidan dikiminden, mevcut bahçelerin kıştan çıkış, erken ilkbahar gübrelemelerinde etkili ve güvenli gübreleme yapılması
amacı ile geliştirilmiş yüksek kaliteli bir gübredir.

BİTKİ BESLEME

Diğer Ürünler

×