Ülkemizde tarım ve hayvancılık alanında iki ayrı fabrika olarak hizmet veren firmamız yüksek teknoloji yatırımı yaparak önce Leonardit kaynaklı Potasyum ve Sodyum Humat üretimi ile faaliyete geçmiştir. 70’li Yılların başından beri tek başına kimyasal gübre kullanımı sonucunda meydana gelen toprak sorunlarının hızla giderilmesi sağlayacak tek materyal ”Potasyum Humat’tır”.

Yıllardır yoğun kimyasal gübre kullanımı sonucunda topraklarımızda birikim olmuştur. Bu birikimin neticesinde toprak pH’sı yükselmiş, toprak florasında canlılık azalmıştır. Toprakta bağlı bulunan bitki besinlerinin tekrar bitkilerin faydalanabileceği duruma getirmek ve toprak pH’sını düşürmek, mikroorganizma faaliyetini yükseltmek için en hızlı, en ekonomik ve en etkili çözüm ”Potasyum Humat” kullanmaktır. 

Sıfırdan ürün toplanana kadar besleme ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek portföyü bünyemizde bulundurmaktayız. (Ağaç-Sera-Tarla Bitkileri) Bütün bu ürünleri kendi fabrikalarında üreten firmamız yüksek verim, bol kazanç sloganı ile en kötü koşullarda bile çiftçimize kazanç elde etme imkanı sağlamaktadır.

Organik ürünlerin yanı sıra kimyasal gübre üretimi de yapmakta olan firmamız, elinde bulundurduğu yüksek teknoloji yatırımları ve know-how sayesinde yaklaşık 25 ülkeye ihracat yapmaktadır. En zorlu koşullarda bile (çöl, kalitesiz toprak vb.) büyük başarılar elde etmiş olan firmamız gururla Türk çiftçisine hizmet etmeye devam etmektedir.

0

Yıllık Tecrübe

10

Ülkeye İhracat

ASB Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri; ISO 9001:2008

Çevre Yönetim Sistemi Belgelendirmesi, ISO 22000:2005

×